Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


---
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Blair&Damon room

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 10:16 am

atsako į jo pakštelėjimą,- ilgainiui aš tau atsibosiu, pamatysi,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 10:17 am

-Mhm.. tai jau atsikratyt manimi nori, taip? ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 12:48 am

- nejuokauk taip baisiai,-nusišypso ir pakšteli jam į lūpas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 2:30 am

-Aš visiškai rimtai, - palinksi galva žiūrėdamas į ją, - žiūrėk.. man rodos čia kažkoks kaukių balius vyks, eisim?;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 2:36 am

- eisim, bet aš nenoriu kad tu matytum kaip aš persirenginėju ir kaip aš atrodau, taip įdomiau bus,-šypsos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 2:36 am

-Nesąžininga taip.. - žiobteli išpūsdamas akis, - na gerai.. Tai tada atskirai einam? - kilsteli antakius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 8:11 am

- tai jo,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 9:06 am

-Okey.. - šypteli ir priėjęs prie spintos pasiima reikiamus rūbus, pasikiša po maike, atrodo kaip nėščias, - susitiksime ten, - pasiunčia oro bučkį ir nueina.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 9:07 am

pasiema suknelę, kaukę ir nueina.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Blair&Damon room - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Blair&Damon room   Blair&Damon room - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Blair&Damon room
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Damon's
» Damon's
» DAMON PIERCE
» @blair
» Blair

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: UŽKULISIAI :: Konteineris-
Pereiti į: