Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


---
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Clifford

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 4:48 am

(man tas Donovanas kažkoks įtartinas... šiaip man jo gaila, nes ir Elena jį paliko ir Caroline... grynai jam vietos nėra :D bet kiek supratau iš 12 serijos sneak peako, tai Caroline ožka nebus nei su vienu, nei su kitu.. bet aš melsiu Dievo, kad būtų su Tyleriu :D)
Žiūri į jį šypsodamasi, prikanda lūpą, nuleidžia akis, sukikena.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 4:50 am

(ankščiau ar vėliau ji bus su Tyleriu, per daug fanų šitą pora turi:D negali tvd rašytojai taip nuvilti žmonių:DD)
-O šiandien mano lova susilaukė daug dėmesio,- gana tyliai pasako, nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 4:52 am

(grynai :DDD)
Nusijuokia:
-Na, turiu pripažinti, kad tavo lova labai patogi, - išsišiepia ir atsigula, žiūri į lubas.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 4:53 am

-Aha, man irgi ji visai patinka, ypač, kai ne vienas joje guliu,- šypsosi, patogiau įsitaiso.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 4:55 am

Nusijuokia beveik be garso, tada kiek surimtėja. Nenuleidžia akių nuo lubų, žiūri į vieną tašką, galvoja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 4:58 am

Pasuka galvą, kurį laiką ją stebi.
- Apie ką galvoji?- po kokios minutės ištaria.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:00 am

Suspaudžia lūpas į tiesią liniją, tada pasisuka į jį:
-Nieko svarbaus.. - ištaria ir šypteli, pasistengia tai padaryti kuo natūraliau, nors jai turbūt nepavyksta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:02 am

Suraukia truputį antakius.
-Kad ir nieko svarbaus, apie ką galvoji?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:07 am

Sekundės dalį galvoja ką jam atsakyt.
-Apie tai... Kad šiandien pobūvių rūmuose vakarėlis. - atsako, šypteli.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:09 am

Nepatiki, bet nieko nesako.
-O, taip, kaukių... Eisi?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:12 am

-Hm nežinau... - atsako susimąsčiusi, - Nekaip jaučiuosi, - priduria ir vėl tiesiai atsigula, - o tu? - paklausia nežiūrėdama į jį. Jaučiasi kaip paskutinė idiotė, kad pamelavo jam.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:16 am

-Ką aš ten veiksiu be tavęs? - šypteli, mintyse bando suprasti, apie ką ji ištikrųjų galvojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:20 am

-Hm, nežinau... - rimtai atsako ir atsisėda, - Prisigersi iki žemės graibymo, susitiksi su draugais, išspardysi kokio šunėko šikną, - nusijuokia, žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:22 am

- Ai, visai neblogai. Gal ir reikia eiti ir palikti tave vieną čia sedėt,- su ironija pasako, nusišypso, nors ne visai nuoširdžiai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:25 am

Šypteli maždaug tokia "jo, jo, palik mane čia vieną sedėt" ironiška šypsena, tada jos veidas vėl surimtėja. Nelabai turi ką jam pasakyti, todėl tiesiog žiūri į vieną tašką, nes galvoje vėl milijonai neaiškių minčių, kurios pamažu pradeda ją žudyt iš vidaus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:27 am

Atsisėda, kokią minutę tiesiog stebi ir klausiamai žiūri į ją.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:29 am

Pajutus jo žvilgsnį pasisuka į jį, pamačius, kad žvilgsnis klausiamas kiek susiraukia:
-Kas? - prisimerkus paklausia jo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:33 am

-Gaila, kad neskaitau minčių,- šypteli.- Nesuprantu, apie ką tokio galvoji, kad man nesakai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:38 am

Susiraukia pasišlykštėjusia mina:
-Ewww, fu! - su pasišlykštėjimu ištaria, - Čia ne twilight, čia tikras gyvenimas. - nusijuokia, nors visai nelinksmai. Tada nuleidžia akis galvodama sakyti jam, ar ne, - Tai sunku paaiškinti žodžiais, - pradeda šnekėti kiek suraukusi antakius, pasimetusia veido mina.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:43 am

-Neee, aš nenoriu būti Cullen'as, man tik įdomu, apie ką galvoji,- nusijuokia. Kai ji vėl pradeda kalbėti, šiek tiek surimtėja,- Ką... tai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:47 am

-Na... Mano mintis. - aiškina, - Ir tai, apie ką tos mintys... - toliau aiškina, bet pritrūkus žodžių tiesiog pavarto akis ir atsidūsta, - Matai apie ką šneku.. - žiūri į jį nevilties pilnu žilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:49 am

Žiūri į ją, vos vos šypteli, jai bandant išaiškint.
- Nagi, pasistenk. Nemanau, kad tai neįmanoma.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:55 am

-Paskutiniu metu... Viskas ne taip, lyg tu man patiktum. Turiu omeny, tik patiktum. - Žiūri į jį bandydama išaiškinti, - Man atrodo, jog viskas daug stipriau. Aš tiesiog noriu žinoti... - atsidūsta, - Ar visa tai tikrai tikra, - baigia ir dar kelias sekundes žiūri į jį, galiausiai nuleidžia akis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 5:58 am

Jei bekalbant, veide atsiranda šypsena. Ramiai jos išklauso.
-Na, pirmiausia, tai visą tai pirmas turėjau pasakyti aš, bet ką jau dabar padarysi...,- šypteli.- Jaučiuos visiškai taip pat. Ir taip, aišku, kad tai tikra.- nusišypso, vis dar žiūri į ją, nors ji ir nuleido akis.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:05 am

Nuleidusi akis laukia, kol išgirs, jog ji tik žaisliukas jo seksualinėms fantazijoms patenkinti (:D), tačiau išgirdusi visiškai priešingą atsakimą tyliai su palengvėjimu atsidūsta ir nežymiai šypteli. Pakėlusi žvilgsnį į jį kelias akimirkas tiesiog ramiai žiūri į jį, nežino ką daugiau pasakyti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Clifford - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Clifford
Atgal į viršų 
Puslapis 56Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Clifford
» Clifford's
» Clifford Pierce

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: UŽKULISIAI :: Konteineris-
Pereiti į: