Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


---
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Clifford

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:09 am

-Ir man taip neatrodo, o esu tuo įsitikinęs,- šypteli, palinksta truputį arčiau jos.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:12 am

Šypteli, dar galvoja kai ką pasakyt, net patyli, žiūri į jį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:25 am

vos vos susiraukia, tada nusisypso.
- Manaj, kad... Myliu tave,- pats nustemba, kaip tikrai muskamba sie keli zodziai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:34 am

Nenuleisdama akių nuo jo, klauso kiekvieno jo ištariamo žodžio. Išgirdus du paskutinius iš pradžių visą kūną persmelkia keista baimė, tačiau iškart po to ji supranta, kad visą tą laiką būtent tai ir norėjo išgirsti. Tai supratus, dingsta visa įtampa ir baimė, M žiūrėdama į C šypteli:
-Ir aš tave myliu, Cliffordai, - atsako žiūrėdama į jį, pagaliau su nuoširdžia šypsena veide.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:44 am

nusisypso labai laiminga sypsena. Nieko daugiau netares, delnais sujama jos veida, pasilenkia prie jos ir svelniai, bet karstai pabuciuoja.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:46 am

Apkabinusi jį atsako į bučinį, tęsia jį kiek įmanoma ilgiau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 6:57 am

Net nezada nutraukt bucinio. Neatitraukdamas lupu prisitraukia ja arciau.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 7:01 am

Prisiglaudusi prie jo tesia bučinį.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 7:15 am

Dar kuri laika ja buciuoja, tada truputi atsitraukia.
- jeigu taip ir toliau, mes vienas kita prarysim. tikrai nenori i ta baliu?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 7:19 am

Šypteli.
-Nežinau. - atsako trūktelėdama pečiais, - Jei tu nori ten eiti aš su mielu noru palaikysiu tau kompaniją, - žiūri į jį, šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 7:53 am

Gūžteli.
-Nežinau, tiesiog pagalvojau, kad gal reiktų išeiti iš šitos patalpos, bent trumpam,- šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 7:59 am

Nusišypso:
-Gerai. - linkteli, - Tik man reikia persirengti. - nusijuokia ir atsikelia iš lovos įsiviniojusi į kaldrą, taip palikdama jį nuogut nuogutėli (>:D imagine!) - O tau reikia... Apsirengti. - nusijuokia žiūrėdama į jį ir po šių žodžių per sekundės dalį atsiranda prie durų. Sustojusi ten dar atsisuka į jį, nusiunčia jam oro butuką, - Aš greit. - tarsteli ir šyptelėjusi dingsta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 8:03 am

(ooohhh:D)
Nusijuokia, kai ji pasako, ką jam reikia padaryti. Jai išėjus, išlipa iš lovos, nueina prie spintos, kažką apsirengia, tinkamo tam baliui. Išeina.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Clifford - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Clifford   Clifford - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Clifford
Atgal į viršų 
Puslapis 66Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Clifford
» Clifford's
» Clifford Pierce

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: UŽKULISIAI :: Konteineris-
Pereiti į: